Nejzajímavější pořady na Nova Plus


Nabídka pořadů na video portálu Nova Plus je velmi bohatá a zaujme většinu diváků televize Nova. Které konkrétní pořady na tomto webu patří k těm nejsledovanějším?

Ordinace v růžové zahradě – oblíbený seriál z lékařského prostředí patří už několik let k nejsledovanějším pořadům na českých televizích. Na stránkách portálu Nova Plus se můžete vždy zdarma podívat na poslední díly, které se vysílaly v uplynulých sedmi dnech.

Ulice – oblíbený a „nekonečný“ seriál TV Nova, který patří ke stálicím jejího programového schématu. Tento seriál už má za sebou více než 2800 epizod, ty nejnovější, jež se vysílaly v posledním týdnu, pak najdete na Nova Plus zdarma ke zhlédnutí.

Výměna manželek – atraktivní reality show, při které se na 10 dní vymění manželky ze zcela rozdílných prostředí, se na obrazovkách Novy osvědčila a i proto se natočilo už několik sérií tohoto pořadu. Pokud jste nestihli poslední díl v televizi, můžete se na něj zdarma podívat na Nova Plus.

Doktoři z počátků – české seriály patří k těm divácky nejvděčnějším a jinak tomu není ani u nového seriálu Doktoři z počátků, v němž hraje spousta předních českých herců. Pokud jste si tento seriál oblíbili i Vy, můžete jeho nejnovější díly sledovat i na Nova Plus.

Televizní noviny – nejsledovanější pořad v ČR, který se na prvním místě v žebříčcích sledovanosti drží prakticky neustále. Hlavní zpravodajská relace TV Nova samozřejmě nechybí ani na portálu Nova Plus, kde si kdykoliv můžete zdarma přehrát posledních 14 vydání.

Policie Modrava – další z řady českých seriálů, se kterými slaví Nova velké úspěchy. Policie Modrava byla na obrazovky uvedena teprve začátkem března 2015 a hned od začátku se stala jedním z nejsledovanějších pořadů- Na Nova Plus si můžete pustit aktuální díky, jež se vysílaly během posledních sedmi dní.

Levně a chutně – krátký pořad, který je součástí Televizních novin, se stal velkým hitem a dlouhou dobu byl jeho neodmyslitelnou tváří reportér Ladislav Hruška. Ten ale nedávno Novu opustil a místo něho tuto rubriku moderuje František Nyklas. Na Nova Plus se můžete podívat na nové i starší díly a nechybějí ani odkazy na textovou podobu jednotlivých receptů.

ČT24 živě je velice zajímavé.


Videoportály ostatních českých televizí

Nova ale není zdaleka jedinou českou televizí, která své pořady nabízí ke sledování na internetu. Kromě stránek Nova Plus tak mají diváci možnost využít i archivy ostatních českých televizních stanic. Jaké videoportály nabízejí konkurenční stanice?

Česká televize – jednoznačným lídrem v této oblasti je veřejnoprávní Česká televize, která svůj archiv nabízí divákům zcela zdarma v rámci svého iVysílání. To je svým rozsahem naprosto výjimečné a nabízí více než 3900 dní videa. V rámci vysílání je možné sledovat drtivou většinu pořadů, které ČT odvysílala na všech svých programech, tedy na ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT:D a ČT art. Velkým plusem je i aplikace pro mobilní telefony, která obsahuje stejné množství videí jako webová verze. Na chytrých televizorech je pak vysílání snadno dostupné přes hybridní aplikaci HbbTV – stačí pouze zmáčknout červené tlačítko a rázem si můžete vybírat z bohatého archivu České televize.

Prima – i druhá největší komerční televize v ČR pro své diváky připravila portál plný videí. Jeho název je Prima Play a stejně jako u Nova Plus, i zde je část obsahu dostupná zdarma. Zbytek videí je ale přístupný pouze těm, kteří si za jejich sledování zaplatí.

Barrandov – komerční televize Barrandov, která v poslední době výrazně investovala do svého programu a rozšířila počet svých kanálů, nabízí svůj archiv pořadů přímo na svém webu v kategorii Video archiv. Některá videa jsou zde k dispozici zdarma, podobně jako u Nova Plus, ty atraktivnější jsou ale určeny pouze pro ty, kteří si zakoupí týdenní, měsíční nebo půlroční předplatné.

TV Pohoda – nízkonákladová televizní stanice Pohoda má oproti svým konkurentům podstatně chudší archiv a na jejích stránkách tak najdete pouze malé množství videí z několika vybraných pořadů. Rozsáhlejší je ale zpravodajská část, která obsahuje zprávy z Moravskoslezského kraje. Archiv TV Pohoda je volně dostupný a stejně jako v případě Nova Plus za něj nemusíte nic platit.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!