Nova Plus


Videoportál Nova Plus provozovaný nejsledovanější českou komerční televizí, je určený všem, kteří rádi sledují seriály a pořady TV Nova a chtějí mít možnost podívat se na poslední díly těchto pořadů. Velkou výhodou portálu Nova Plus je především to, že je zcela zdarma a není nutné se na něm registrovat. To je zásadní rozdíl např. oproti videotéce Voyo, která nabízí především filmy a živé vysílání programů skupiny Nova, nicméně tyto služby jsou placené. U Nova Plus máte vše zdarma a můžete tak svoje oblíbené pořady a seriály sledovat kdykoliv máte čas. Není zde ale kompletní archiv – např. u seriálů jsou pouze epizody, odvysílané za posledních 7 dní, zatímco Voyo nabízí jejich kompletní archiv.

 


Oblíbené seriály na Nova Plus

Asi nejatraktivnějším a nejsledovanějším obsahem na Nova Plus jsou seriály, které televize Nova vysílá. Na stránkách Nova Plus tak naleznete všechny oblíbené seriály, jež se na obrazovkách Novy v posledních letech objevily – Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Okresní přebor, Doktoři z počátků nebo Policie Modrava. Pustit si tak můžete díly seriálů, které TV Nova odvysílala během uplynulého týdne, celý archiv je pak k dispozici předplatitelům služby Voyo.

Atraktivní pořady na Nova Plus

Další důležitou součástí portálu Nova Plus je archiv oblíbených pořadů televize Nova. Na Nova Plus si tak můžete pustit nejnovější díly takových pořadů, jako je Výměna manželek, Upgrade, Nejlíp vaří moje máma, U Haliny v kuchyni, Volejte Novu, Rady ptáka Loskutáka nebo Snídaně s Novou, nechybějí zde ale ani některé starší pořady, které se už nenatáčejí – např. pořady s Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem Tele Tele a Mr.GS. U všech pořadů platí, že v archivu Nova Plus je možné sledovat pouze díly, které se na obrazovkách některého z programů skupiny Nova vysílaly za posledních 7, resp. 14 dní, kompletní archiv je pak přístupný pouze předplatitelům videotéky Voyo.

Sledujeme filmy online a zdarma.

Exkluzivní obsah na Nova Plus

Nova Plus ale nenabízí pouze ty samé pořady, co se vysílají na televizních obrazovkách. Kromě nich se na tomto webu můžete podívat i na pořady, určené výhradně pro internet. Jedním z takových pořadů je magazín Maminy s rozumem, který se zaměřuje na problematiku těhotenství a mateřství a přináší cenné rady nejen nastávajícím maminkám.

Zpravodajství a publicistika na Nova Plus

Videoportál Nova Plus je oblíbený zejména díky seriálům nebo zábavným pořadů, ale nechybí na něm ani aktuální zpravodajství a publicistika. Součástí webu jsou Televizní noviny (archiv za posledních 14 dní), dále pak magazíny Střepiny a Víkend. Dříve Nova provozovala i vlastní zpravodajský kanál Nova News, který však vysílal pouze přes internet. Jeho vysílání už ale skončilo a nevypadá to, že by Nova plánovala tento program znovu obnovit.

Bonusová videa na Nova Plus

Velmi zajímavou součástí video archivu Nova Plus jsou speciální bonusová videa, se kterými se na televizních obrazovkách diváci nesetkají. Tato kategorie zahrnuje velké množství videí nejen ze seriálů a pořadů televize Nova, ale i videoklipy, testy potravin, vlogy a spoustu dalších atraktivních příspěvků.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!