TN.cz zprávy a psí speciál


Zpravodajský portál TN.cz má samostatnou rubriku pro všechny, kteří mají doma pejska nebo se o pejsky zajímají. Psí speciál, který patří mezi hlavní kategorie na TN.cz nabízí zprávy a videa, která se týkají těchto zvířat. Součástí psího speciálu jsou i různé soutěže o atraktivní ceny, rozhovory s veterináři, vtipná videa atd.

Sleduju seriály online zcela zdarma.

TN.cz zprávy a komunikační program ICQ

Když se podíváme na internetové stránky TN.cz, určitě si všimneme toho, že v pravém dolním rohu je políčko s logem ICQ a Facebooku a větou Chatujte s přáteli. Na webu TN.cz tak můžeme používat známý komunikační program ICQ, a to aniž bychom si jej museli stahovat do svého počítače nebo notebooku. Můžeme zde použít verzi ICQ On-site a přihlásit se přímo z internetové stránky nebo pomocí Facebooku.

Diskuse pod články na TN.cz

Stejně jako u ostatních zpravodajských webů, tak i na TN.cz mají jeho čtenáři možnost pod jednotlivými zprávami napsat svůj komentář a diskutovat o daném tématu. Do diskuse však mohou přispívat pouze přihlášení čtenáři webu a to buď ti, kteří mají na TN.cz nebo nova.cz založený uživatelský profil a nebo ti, kteří se přihlásí jednoduše přes Facebook.com. U každého diskusního příspěvku je pak možné jej ohodnotit buď palcem nahoru nebo palcem dolů. Nahoře se pak vždy zobrazuje příspěvek s nejvíce kladnými a naopak s nejvíce zápornými hlasy. Jinak při registraci stačí uvést jen přezdívku, celé jméno a příjmení se zde uvádět nemusí. Na rozdíl od jiných zpravodajských serverů však do diskusí pod články na TN.cz píše jen naprosté minimum lidí a jejich příspěvky často ani nejsou moc kvalitní. Mnohem zajímavější diskuse jsou např. pod zprávami a články na iDNESu, kam přispívá opravdu velké množství lidí.

 


Konkurenční zpravodajské portály

TN.cz patří mezi nejnavštěvovanější zpravodajské portály, ale má velmi silnou konkurenci. Které další české stránky zaměřené na zprávy patří k těm nejlepším a nejčtenějším? Jednoznačně nejrozsáhlejším a nejoblíbenějším zpravodajským serverem je v České republice iDNES.cz. Rozsáhlý zpravodajský portál přináší nonstop nejen aktuální zprávy z domova a ze světa, ale také bohaté sportovní zpravodajství, podrobnou předpověď počasí a zprávy z ekonomiky a kultury. Mezi další rubriky na iDNES patří Bydlení, Cestování, Auto, Hobby, Mobil, Technet atd. Zprávy na iDNESu se dělají ve spolupráci s novinami Mladá fronta Dnes, takže si na těchto stránkách můžeme přečíst mimo jiné ty stejné články, které pak vyjdou i v novinách. Majitelé chytrých mobilních telefonů si pak do svých přístrojů mohou stáhnout vynikající aplikaci iDNES.cz, která je k dispozici pro mobily s Androidem, iOs  a Windows Phone. Dalším známým zpravodajským portálem jsou Lidovky.cz. Ty jsou, jak už vyplývá z jejich názvu, zpravodajským serverem Lidových novin a tak na nich najdeme i články, které vychází v těchto novinách. Články na serveru Lidovky jsou přehledně rozděleny do 14 kategorií: Domov, Svět, Byznys, Sport, Média, Kultura, Cestování, Zajímavosti, Design, Dobrá chuť, Věda, Názory, Auto a Lidé. K jednotlivým článkům je možné i přispět do diskuse. Pod nejnavštěvovanější český internetový portál Seznam.cz pak patří zpravodajské stránky Novinky.cz. Ty jsou právě díky Seznamu nejčtenějšími zprávami na českém internetu. Novinky.cz spolupracují s levicovým deníkem Právo, což je občas vidět ve výsledcích různých anket nebo v diskusních fórech, kde převažují levicově smýšlející čtenáři, na rozdíl od iDnesu, kde mají převahu příznivci pravice.

Zpravodajství z domova i ze světa, sportovní zprávy, novinky ze světa ekonomiky a kultury a mnoho dalších rubrik přináší stránky Aktuálně.cz. Ty patří pod velký internetový portál Centrum a kromě klasické verze pro počítače jsou k dispozici i v mobilní verzi pro telefony s Anroidem, iOs ale i pro „hloupé“ telefony. Samostatná verze Aktuálně existuje i pro čtečky Kindle a portál má také vlastní profily na sociálních sítích Facebook a YouTube. Hospodářské noviny mají svůj zpravodajský server na adrese www.ihned.cz. Kromě zpravodajství ze světa ekonomiky a byznysu jsou zde aktuální zprávy z domova i ze světa, sportovní rubrika a několik dalších kategorií. Za zmínku stojí zvláště rubrika o jídle a gastronomii, kterou najdeme pod odkazem http://life.ihned.cz/jidlo/. Součástí stránek jsou recenze restaurací, články o kvalitním jídle, videa atd. Dalším známým zpravodajským serverem je Týden.cz. Ten je vytvářen ve spolupráci se stejnojmenným týdeníkem a nově také spolu s TV Barrandov, která s časopisem Týden začala spolupracovat. Na stránkách www.tyden.cz najdeme aktuální zprávy z domova i ze světa, novinky ze sportu a ekonomiky a několik dalších rubrik – zdraví, lidé, marketing atd. Zajímavá je např. rubrika Názory, do které přispívá řada autorů svými komentáři a glosami k aktuálnímu dění. Pokud nás zajímá především zpravodajství z různých regionů České republiky, určitě bychom neměli vynechat internetové stránky Deník.cz. Ty jsou vytvářeny spolu se stejnojmenným deníkem a najdeme na nich zpravodajství ze všech okresů v České republice. Na mapce ČR si můžeme jednoduše vybrat okres, který nás zajímá a můžeme tak mít neustále přehled o tom, co se děje v různých místech Česka, aniž bychom si museli předplácet tištěné vydání těchto novin. Posledním zpravodajským serverem, který si představíme je Blesk.cz. Ten je určený hlavně pro ty, co se zajímají o bulvární zpravodajství a přečíst si zde můžeme spoustu článků ze světa celebrit a známých osobností. Nechybí zde ani zprávy z domova, ze světa a ze sportu, ale pojaté trochu jinak než u seriózních zpravodajských portálů. Pro čtenáře deníku Blesk.cz jsou ale tyto stránky zajímavým rozšířením a ti, co mají rádi tento typ zpravodajství si zde rozhodně přijdou na své.

Přednosti zpravodajství na TN.cz

Jaké jsou největší přednosti zpravodajského portálu TN.cz? Velkou výhodou je, že stránky jsou propojené se zpravodajstvím televize Nova. Najdeme zde tedy spoustu videí a bohatý archiv televizních zpráv a dalších magazínů. Dalším plusem je zpravodajský kanál Nova News, který je přímou součástí portálu TN.cz. Výhodou jsou také některé zajímavé rubriky, jako např. pravidelné testy potravin, potravinový inspektor, finanční rádce atd. Stránky jsou přehledné a jsou zajímavé hlavně pro ty, kteří sledují zpravodajství na Nově a dávají přednost spíše bulvárním zprávám.

Nevýhody zpravodajství na TN.cz

Zprávy na TN.cz jsou spíše určeny pro ty, kteří dávají přednost novinám jako je Blesk.cz, nebo deník Aha, a v televizi sledují Televizní noviny na Nově. Na TN.cz sice je každý den aktuální zpravodajství jak z domova, tak ze světa, sportu atd. ale obsahově se nemohou srovnávat např. s iDNES, kde je zpráv mnohem více a to ze všech oblastí. Mezi mínusy stránek TN.cz patří také velké množství reklam, kterých je zde opravdu hodně a občas mohou čtenáře docela rušit – zvláště pak v případě videí, kde se reklamy objevují před každým příspěvkem.

Aplikace TN.cz pro mobilní telefony

Pokud se nám internetové stránky TN.cz líbí a zprávy na nich často sledujeme, pak pro nás může být zajímavá i aplikace do mobilního telefonu. Aplikace TN.cz je k dispozici pro mobily s operačním systémem iOs nebo Android. V obou dvou případech je aplikace ke stažení zdarma a zájemci si ji mohou stáhnout v obchodech iTunes, resp. Google Play. Součástí aplikace TN.cz jsou samozřejmě aktuální zprávy z domova, ze zahraniční, z regionů, ze sportu atd. a také spousta videí. V aplikaci je také možnost přehrát si nejnovější zpravodajské relace z TV Nova.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!